Oferta

Zorganizujemy dla Państwa każdy właściwie event. Zrobimy to przy pomocy doświadczonego, sprawdzonego zespołu animatorów, organizatorów, techników, za pomocą własnego sprzętu wysokiej klasy, w lokalizacjach które nas niczym nie zaskoczą. Jeśli zajdzie potrzeba skorzystamy z naszej pewnej i sprawdzonej bazy podwykonawców: artystów, firm zajmujących się cateringiem, czy wszelkiego rodzaju oprawą. Dopasujemy naszą ofertę do Państwa indywidualnych oczekiwań, ale podstawowe formy naszej działalności opisujemy krótko poniżej

Integracja i budowanie relacji

Eventy integracyjne dla różnych liczebnie grup pracowniczych czy też integrujące np. dział sprzedaży z kluczowymi klientami, in- lub outdoor.

 • Nie jesteśmy kolejną firmą oferującą Państwu quady i paintball, chociaż oczywiście jeśli macie takie życzenie ...
 • Imprezę przeprowadzamy zawsze w małych, kilkunastoosobowych zespołach. 
 • Każdy zespół dostaje przydzielonego indywidualnie animatora opiekującego się grupą.
 • Korzystamy z bardzo prostych (i przez to nie rujnujących budżetu) ale bardzo skutecznych środków dających doskonałe efekty żywiołowej zabawy, zaangażowania uczestników i zdrowej rywalizacji.
 • Zabawa może trwać nawet cały dzień z uroczystym rozdaniem nagród o północy podczas wieczornej imprezy zamykającej event.
 • Nie ma dla nas znaczenia rozkład płci wśród uczestników.
 • Zapewniamy wszystkie środki techniczne.

Mamy też w ofercie pakiet szkoleniowy z miękkich technik, jak sprzedaż, negocjacje, komunikacja w przedsiębiorstwie etc. Jedno z nas jest doświadczonym trenerem, psychologiem zarządzania, członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów biznesu, działamy w branży szkoleniowej od 1999 roku!

Gale, fora, otwarcia i jubileusze

Niejednokrotnie organizowaliśmy takie imprezy od zaproszeń po pożegnalne upominki. Dobieramy odpowiednie lokalizacje, dbamy o każdy szczegół:

Identyfikację gości, recepcję, listy powitalne, odpowiednie zaplecze techniczne podczas konferencji, menu i część bankietową.

 • Zapewnimy nagrody, statuetki, puchary, dyplomy, jeśli zechcecie Państwo  uhonorować wybranych gości.
 • Zorganizujemy odpowiednią do rangi imprezy scenografię, oprawę artystyczną, dekorację świetlną, aranżację sali, bar ...
 • Zaprosimy "celebrytów", Wszystko zależnie od charakteru, konwencji i Państwa oczekiwań.


Imprezy targowe i handlowe

 Zwykle organizowane przez firmy handlowe dla swoich dostawców z jednej strony i klientów z drugiej – to nasza specjalność ! Taka impreza niesie ze sobą całe mnóstwo korzyści dla wszystkich jej uczestników:

 • Duża, skumulowana w krótkim czasie sprzedaż
 • Możliwość prezentacji oferty towarowej bezpośrednio klientom w atrakcyjnej formie
 • Możliwość przeprowadzenia działań marketingowych: reklamowych czy PR
 • Okazja do integracji i budowania doskonałych relacji z partnerami biznesowymi

Znajdziemy dla Państwa odpowiednią lokalizację, zapewnimy powierzchnie i podstawowe warunki do ekspozycji. Zadbamy o stronę techniczną. Zorganizujemy część konferencyjną oraz zajmiemy się stroną integracyjną.

Zapytajcie o szczegóły – taki event przynosi same zyski !

Usługi częściowe

Jeśli chcecie Państwo abyśmy zajęli się tylko wybranymi obszarami związanymi z wydarzeniem które organizujecie – nie ma najmniejszego problemu ! Dostarczymy nagłośnienie, oświetlenie lub scenę. Zajmiemy się tylko częścią integracyjną albo tylko bankietem. Możemy zorganizować dowolną część uroczystości co nam się zresztą często zdarza. Nasza specjalność to technika sceniczna małych i średnich imprez oraz oprawa artystyczna. Kooperujemy w tym zakresie z wieloma firmami eventowymi.


Jeśli cokolwiek budzi Państwa wątpliwości nie wahajcie się zapytać, to nic nie kosztuje

2010 (C) Alians Consulting


Aby usprawnić działanie naszego serwisu wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki